logo
Szukaj | Zaloguj się | Dodaj ofertę
użytkownik: hasło:
przypomnij hasło
上海博物馆藏明式家具 by Gisling - Own work
Nawigacja: Strona główna » Woodenfactory

Woodenfactory

Adres:
60-234 Poznań
Niegolewskich

Młodzi, kreatywni, szukający niekonwencjonalnych rozwiązań. Zainspirowani prostotą i minimalizmem. Kochający drewno jako naturalny materiał roztaczający życiodajną energię - tacy jesteśmy!

Tworzenie mebli drewnianych to pasja, która pozwala nam realizować zawodowe aspiracje, dając jednocześnie wiele radości i satysfakcji, którą chcemy się z Wami dzielić. Jesteśmy jedną z nielicznych pracowni, które tworzą meble z litego drewna sosnowego i modrzewia o niebanalnym wyglądzie, prostej linii, ale nowoczesnej formie w zgodzie z najnowszymi trendami.

Misją i wizją naszą jest tworzenie mebli z duszą - do wnętrz i do ogrodów. Chcemy, aby każdy mebel, który zostanie stworzony przez nas tchnął życie w przestrzeń, którą się otaczamy na co dzień my sami i nasi Klienci.

Nasza wizja to ciągłe poszukiwanie niepowtarzalnych wzorów mebli, kreowanie mebli dla ludzi ceniących indywidualizm i lubiących otaczać się naturalnymi przedmiotami emitującymi dużo energii wpływającej pozytywnie na życie każdego człowieka.

Kategorie:
Przeznaczenie mebli » Meble ogrodowe
Przeznaczenie mebli » Meble do salonu
Przeznaczenie mebli » Meble wypoczynkowe
Przeznaczenie mebli » Meble recepcyjne
Przeznaczenie mebli » Meble restauracyjne

Etykiety:
Meble drewniane
Meble barowe
Meble restauracyjne
Meble industrialne
Meble ogrodowe

Odwiedź stronę www: www.woodenfactory.pl

Oferta firmy

Brak wprowadzonej oferty.