logo
Szukaj | Zaloguj się | Dodaj ofertę
użytkownik: hasło:
przypomnij hasło
Nawigacja: Strona główna » Signu Design

Signu Design

Adres:
11-040 Dobre Miasto
Grudziądzka 12/23

Meblowy sklep internetowy z drewnianymi meblami z litego drewna dębowego zaprasza na zakupy online. U Nas kupisz mocne, luksusowe i nowoczesne meble z drewna na lata: do kuchni, salonu, sypialni i ogrodu. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produkcji zarówno jednostkowych zestawów dębowych stołów z krzesłami do jadalni i salonu jak i wszechstronnego wyposażenia każdego pomieszczenia w domu, biurze, restauracji czy hotelu. Marka mebli dębowych SIGNU jest dziełem grupy ludzi z długim doświadczeniem i wszechstronną wiedzą w branży meblarskiej. Z SIGNU DESIGN umeblujesz w najlepszym stylu twoją kuchnię, jadalnię, salon i sypialnię. Oferowane przez Nas meble z drewna litego cechuje wysoka jakość produkcji, wyszukany nowoczesny styl, oraz wytrzymałość i trwałość ekologicznego materiału którym jest drewno dębowe. Dbamy dodatkowo by proponowane przez nas typy mebli jak w największym stopniu odpowiadały Państwa gustom i potrzebom. Stawiamy sobie za cel zagwarantowanie Naszym nabywcom obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie, zarówno w trakcie doboru mebla, jego zakupu, podczas dostawy jak i po sprzedaży.
Meble dębowe ze względu na surowiec z którego zostały wyprodukowane cechują się ponadprzeciętną solidnością i wytrzymałością co sprawia iż meble z litego drewna dębowego posłużą nam będą przez długie lata, nie tracąc swojego uroku i właściwości. Zalety dębowego drewna doceniane są od wieków. To jeden z najbardziej szlachetnych materiałów stosowanych do produkcji mebli. Jest to materiał stabilny, wymagający sumiennej obróbki, odporny na wpływ czynników chemicznych a przy tym naturalny i ekologiczny. Co nie mniej ważne, meble skonstruowane z drewna litego poprzez stylową elegancję i solidność stwarzają w mieszkaniu czy domu wyjątkowy klimat. Świetnie sprawdzają się zarówno w surowych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, kameralnych pomieszczeniach. Lubią je koneserzy minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji, tradycyjnej elegancji i nostalgicznego retro. Meble z litego drewna dębowego są też stosunkowo łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji o ile pamiętamy by nasze dębowe meble nie posiadały stałego kontaktu z wilgocią lub bezpośrednim źródłem ciepła.

W ofercie posiadamy min następujące drewniane meble z litego drewna
- meble dębowe do kuchni i jadalni - stoły, krzesła, ławy oraz komody, regały i szafki dębowe;
- dębowe meble do salonu i pokojów - rozkładane stoły i stoliki kawowe jak też klasyczne krzesła i ławy oraz regały, komody;
- meble z litego drewna dębowego do sypialni - łóżka, nocne szafki oraz szafy dębowe;
- ogrodowe meble dębowe - stoły i stoliki ogrodowe oraz solidne ławki i ławy dębowe na taras i do altany.
Robiąc zakupy w Naszym sklepie możesz być przekonany, że zakupione przez Ciebie meble będą cieszyć Cię swoją elegancją i trwałością przez długie lata. Gwarantujemy dobre meble dębowe z cenie producenta.

Kategorie:
Przeznaczenie mebli » Meble kuchenne
Przeznaczenie mebli » Meble do salonu
Meble z materiałów » Meble drewniane
Meble z materiałów » Meble dębowe
Inne » Meble na zamówienie

Etykiety:
Meble lite drewno

Odwiedź stronę www: sklep.signu.pl

Oferta firmy

Brak wprowadzonej oferty.