logo
Szukaj | Zaloguj się | Dodaj ofertę
użytkownik: hasło:
przypomnij hasło
fot. www.kicheconcept.lu
Nawigacja: Strona główna » meblezet.com

meblezet.com

Adres:
63-300 Pleszew
Kaliska 166

Sklep MebleZet posiada w swojej ofercie najwyższej jakości meble do sypialni, zarówno tych, charakteryzujących się tradycyjną aranżacją, jak i tych którym nowoczesny design nie jest obcy.

W swojej ofercie firma posiada: pełne komplety meblowe, spójne stylistycznie i skompletowane przez specjalistów aranżacji wnętrz; łózka, w stylach i rozmiarach zapewniających komfortowy wypoczynek (w tym wyjątkowe łóżka tapicerowane); szafy, o wyjątkowo funkcjonalnym i przestrzennym wnętrzu; komody zaprojektowane w wielu wyjątkowo atrakcyjnych formach i kształtach; materace wykonane z materiałów najwyższej jakości,decydujących o trwałości użytkowania.

Każdy klient zainteresowany ofertą firmy MebleZet może liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego wyposażenia sypialni. W trosce o szybkie dostarczenie zakupionych mebli klientowi, firma oferuje darmową dostawę w miejsce wyznaczone przez kupującego, dla zakupów o wartości powyżej 500 PLN. Ponad 10-letnie doświadczenie MebleZet na rynku meblarskim, czyni z niej dostawcę wiarygodnego i oferującego produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców.

Dodatkowym atutem firmy jest oferowanie mebli, w tym mebli do sypialni, wyłącznie polskich producentów, którzy znani są ze swej rzetelności i wysokiej jakości produkcji w niskiej cenie, docenianej coraz bardziej na rynkach całej Europy.

MebleZet to gwarancja zakupu produktów wysokiej jakości, zgodnych z potrzebami klienta, których użytkowanie daje poczucie satysfakcji.

Kategorie:
Przeznaczenie mebli » Meble dziecięce
Przeznaczenie mebli » Meble pokojowe
Przeznaczenie mebli » Meble do salonu
Przeznaczenie mebli » Meble wypoczynkowe
Przeznaczenie mebli » Meble do sypialni

Etykiety:
Meble online
Internetowy sklep meblowy
Sklep meble online

Odwiedź stronę www: meblezet.com

Oferta firmy

Brak wprowadzonej oferty.